PROČ SI VYBRAT NAŠI FIRMU na provedení přípravných a podlahářských prací, montáž dveří a stavebních úprav?

PRÁCE NA KLÍČ
Vzhledem k tomu, že provádíme montáže dveří, koberců, podlah a k tomu potřebné stavební úpravy jako jsou lité podlahy, vyrovnávky atd. veškeré práce na sebe navazují a tím šetříte čas a peníze.

ZAMĚŘENÍ ZAKÁZKY
Po předchozí dohodě Vás navštívíme v místě realizace a ZDARMA provedeme potřebnou konzultaci, zaměření a prohlédneme celkovou připravenost místa.

NÁVRH TECHNICKÉHO ŘEŠENÍ
Jakmile se provede zaměření, navrhneme nebo doporučíme technické řešení realizace tak, aby se sladila Vaše představa s technickými možnostmi.

CENOVÁ NABÍDKA
Po celou dobu jednáte s jedním specialistou. Technik, který s Vámi konzultoval technické možnosti a jejich řešení, Vám zhotoví cenovou nabídku, za kterou si stojí a nenavyšuje ji o další položky.

JISTOTA PROVEDENÍ
Zaručíme Vám jistotu kvalitně odvedené prací jak v přípravě tak i samotné montáži nebo pokládce. Pracejeme s profesionálním vybavením za dodržení nejnovějších trendů technických postupů.

ZÁRUKA NA ZHOTOVENÉ DÍLO
Veškeré práce provádějí proškolení a zkušení pracovníci. Už jen tímto faktem splňujete tu nejdůležitější záruční podmínku, jak pro vykonanou pokládku či montáž, ale i na výrobky.

koberce a služby ke kobercům

Hodláte si v naší prodejně zakoupit koberec? Využijte nabídku služeb, které Vám usnadní práci a starosti.

UŘEZÁNÍ KOBERCE NA MÍRU

Zakoupíte li si u nás koberec, ihned Vám jej uřízneme a zabalíme tak, aby byl v pořádku převezen až k Vám domů. Nechce se Vám koberec řezat na míru v místnosti? Nemáte odpovídající vybavení? Nevadí. Doneste nám plánek s výměrami a my Vám v krátké době koberec připravíme, dle Vašeho zadání.
Pokud potřebujete obtížnější tvar, je lépe objednat koberec s pokládkou.

OBŠITÍ KOBERCE

V dnešní době často zákazníci využívají i možnosti obšít okraje koberce nebo soklů koberců, které se lepí na zeď. K tomuto účelu máme k dispozici špičkový šicí stroj, který nabízí možnost obšití bavlnkou či textilií. Na výběr je velké množství barev a odstínů.Obšívání se neprovádí z časových důvodů na počkání, většinou vám vyhovíme do následujícího dne.

ROZVOZ NEBO ROZVOZ S POKLÁDKOU

Zakoupený koberec Vám rádi dovezeme až před dům. Po Šumperku je rozvoz ZDARMA. Dále máte možnost objednání koberce i s pokládkou a zalištováním. V tomto případě jezdíme prostory zaměřit a následně obdržíte cenovou nabídku. Pokud souhlasíte je dohodnut termín pokládky.