PROČ SI VYBRAT NAŠI FIRMU na provedení přípravných a podlahářských prací, montáž dveří a stavebních úprav?

PRÁCE NA KLÍČ
Vzhledem k tomu, že provádíme montáže dveří, koberců, podlah a k tomu potřebné stavební úpravy jako jsou lité podlahy, vyrovnávky atd. veškeré práce na sebe navazují a tím šetříte čas a peníze.

ZAMĚŘENÍ ZAKÁZKY
Po předchozí dohodě Vás navštívíme v místě realizace a ZDARMA provedeme potřebnou konzultaci, zaměření a prohlédneme celkovou připravenost místa.

NÁVRH TECHNICKÉHO ŘEŠENÍ
Jakmile se provede zaměření, navrhneme nebo doporučíme technické řešení realizace tak, aby se sladila Vaše představa s technickými možnostmi.

CENOVÁ NABÍDKA
Po celou dobu jednáte s jedním specialistou. Technik, který s Vámi konzultoval technické možnosti a jejich řešení, Vám zhotoví cenovou nabídku, za kterou si stojí a nenavyšuje ji o další položky.

JISTOTA PROVEDENÍ
Zaručíme Vám jistotu kvalitně odvedené prací jak v přípravě tak i samotné montáži nebo pokládce. Pracejeme s profesionálním vybavením za dodržení nejnovějších trendů technických postupů.

ZÁRUKA NA ZHOTOVENÉ DÍLO
Veškeré práce provádějí proškolení a zkušení pracovníci. Už jen tímto faktem splňujete tu nejdůležitější záruční podmínku, jak pro vykonanou pokládku či montáž, ale i na výrobky.