Showroom podlah Šumperk

Na ploše více jak 1 500m si jistě vyberete tu svoji novou poslahu, koberec nebo PVC ....

DŘEVĚNÉ PODLAHY plovoucí i lepené

Dřevěné podlahy Kährs, Baltic Wood

Dřevěné podlahy jsou investicí, která se Vám z dlouhodobého hlediska určitě vyplatí. Díky přirozenému vzhledu, který podlahy ze dřeva bezpochyby mají, se budete doma cítit příjemně a útulně. Dřevo jako materiál Vám nabídne spoustu tvarových variací a barevně laděných tónů, takže si můžete být jisti, že vaše dřevěná podlaha bude jedinečná. Dřevo je natolik přirozený materiál, že si můžete být jisti, že se bude vaše dřevěná podlaha hodit takřka do každého prostoru.

Dřevěné podlahy jsou pro Vaši maximální představu vyvzorovány v ploše. K didspozici máte i vzorky podlah k zapůjčení a vyzkoušení si barevného sladění v interiéru. Samozřejmostí je odborné poradenství a kvalifikovaná montáž podlah pro splnění všech záručních podmínek. 

Dřevěné podlahy Vám nabízí především:
- přírodní materiál s oroginálním vzhledem podlahy
- příjemná, teplá a antistatická podlaha 
- spoje pomocí kliku i lepené podlahy
- masivní i vícevrstvné podlahy
- podlahy vhodné na podlahové topení
- možnost renovace broušením, lakováním a olejováním

Přijďte nás navštívit, přijďte se inspirovat, zodpovíme Vám veškeré otázky, pokud budete chtít poradíme.

NAHORU

LAMINÁTOVÉ plovoucí PODLAHY

Laminátové plovoucí podlahy

Podlaha tvoří základ každého bytového i komečního interiéru. Proto je v naší vzorkovně pro Vás vystaveno nepřeberné množství barev, stylů a povrchových úprav, mezi nimiž se vždy najde ta pravá podlaha pro každého.
Mimo vzhledu podlahy je důležité vybrat i vhodnou třídu zátěže pro daný interiér, tak aby podlaha sloužila po dlouhou dobu ve své plné kráse.

Laminátové podlahy jsou pro Vaši maximální představu vystaveny v těch nejlepších expozicích prestižních výrobců v maximální ploše. K didspozici máte i vzorky podlah k zapůjčení a vyzkoušení si barevného sladění v interiéru. Samozřejmostí je odborné poradenství a kvalifikovaná montáž podlah pro splnění všech záručních podmínek. 

Laminátové podlahy Vám nabízí především:
- obrovské množství provedení a barevných variací
- vysokou odolnost a životnost v bytovém i komerčním prostoru
- pevné a odolné spoje pomocí kliku
- rychlý a jednoduchý úklid
- podlahy vhodné na podlahové topení
- skvělou cenovou dostupnost ve všech cenových kategoriích

Přijďte nás navštívit, přijďte se inspirovat, zodpovíme Vám veškeré otázky, pokud budete chtít poradíme.

NAHORU

vinylové podlahy

Vinylové podlahy Earthwerks

Brouk je výhradním dovozcem vinylových podlah Earthwerks do České republiky. Podlahy této značky jsou opravdu jiné než ostatní. Nabízí neuvěřitejné dekory ve strukturách a designech, které Vás upoutají na první pohled. Pokud ji vezmete do ruky, nebo se podíváte na dekor v ploše, nebudete chtít jinou. 

Přijďte nás navštívit, přijďte se inspirovat, zodpovíme Vám veškeré otázky, pokud budete chtít poradíme.

Získáte maximum:
- ceny přímo od výhradního dovozce
- na pohled jiné podlahy co nevypadají jako plast
- neuvěřitelný vzhled a povrch
- více jak 120 dekorů

Co je vlastně vinylová podlaha? 
Vinylové podlahy jsou vícevrstvé podlahové krytiny, které spojují nejnovější výrobní technologie, design a uživatelský komfort. Je to vlastně tvrzené PVC ve v různých formátech různých rozměrů, nejčastěji tvaru prken nebo dlaždic. Nabízí se dvě možnosti montáže. Jsou varianty, které se lepí přímo k podkladu o síle převážně 2 a 3mm a varianty silnější, kde je po obvodu lamely klik spoj.

Největší výhody vinylové podlahy: 
- neomezené množství dekorů a designů
- vysoká odolnost i v komerčních prostorách
- poměrně jednoduchá montáž
- ideální na podlahové topení
- teplá a příjemná na dotek
- snadná údržba

NAHORU

pvc podlahy, linoleum a marmoleum

PVC podlahy

PVC je podlahová krytina, která svými kvalitativními, estetickými a užitnými hodnotami splňuje všechny požadavky na moderní podlahu. Je velmi praktická, snadno se udržuje a vyznačuje se vysokou odolností proti opotřebení. Nabízí nepřeberné množství dekorů barev a povrchových úprav vhodných jak do bytů tak i komerčních prostor.

Na prodejně Brouk je velký výběr, více jak 100 rolí PVC v dekorech dřeva, dlažeb, korků, textur atd. PVC je v nabídce i v různých sílách a šířích, 1.5m, 2.0m, 3 a 4m. O správném výběru PVC obvzláště do komerčních prostor rozhodně doporučejeme poradit se s odborným prodejcem. abídce jso

Chcete aby Vaše podlaha z PVC vypadala a vydržela?
Základním předpokladem pro dlouhou životnost i krásný vzhled je volba vhodného materiálu  a správně provedená pokládka na připravený podklad. Za podmínek, že je podklad hladký, stabilní a rovný budete mít s Vaší podlahy opravdovou radost. 

Na jaká fakta je dobré brát při výběru PVC ohled:
Gramáž materiálu - hmotnost materiálu / m2. Silné materiály nemusí být vždy kvalitní, často jsou měkké, rychle se vyšlapou, vlní se při pokládce a při manipulaci např. s nábytkem je můžete snadno roztrhnout.

PVC pěna (spodní vrstva) – kvalitní pěna zaručuje příjemný došlap, tepelně izolační vlastnosti a neméně důležitý paměťový efekt.

Celková síla materiálu – silnější PVC zvyšuje komfort při chůzi a tepelně izolační vlastnosti. Ideální síla PVC do domácnosti je 3 mm.

Síla nášlapné vrstvy – nášlapná vrstva tvoří vrchní část PVC. Je to ta část podlahy, kterou cítíme, vidíme a denně používáme. Pro byty doporučujeme nášlapnou vrstvu s minimální tloušťkou 0,15 mm. Do komerčního provozu, jež jsou prostory, kde se chodí v běžné obuvi jako kanceláře, prodejny, úřady atd. je ideální PVC s nášlapnou vrstvou vyšší jak 0,7 mm.

Povrch – dotváří konečný vzhled podlahoviny. Struktura doplňuje vzhled podlahoviny, tak aby se co nejvíce podobal skutečnému např. přírodnímu materiálu jako je dřevo nebo kámen. Struktury mohou být lesklé i matné, hrubé či jemné. Povrch hraje v některých případech i důležitou roli, např. protiskluzný.Chůze po něm je příjemná a bezpečná, povrch se dobře udržuje a není na něm vidět tolik nečistot a stopy od bosých nohou.

PUR vrstva – tato poslední ochranná vrstva nanesená na nášlapné vrstvě či na protiskluzu zajišťuje snadnou údržbu. Polyuretan po rozlití na povrch dokonale uzavře veškeré mikroprasklinky, do kterých by se jinak usazovala špína. Je dokonale hladký, tudíž se do něj špína nazašlapává. Pro údržbu jsou určeny speciální přípravky. Na levné PVC podlahy se tato vrstva nenanáší.

Zátěžová třída – určuje do jakých prostor je daný materiál vhodný. Pro bytové účely je hodnocení označováno řadou 21 – 22 – 23 (lehká – střední – vysoká zátěž), pro komerční prostory řadou 31 – 32 – 33 – 34.

VíceZPĚT