Materiály

Vysoká kvalita za nízkou cenu

Pravidelné akční nabídky

Komplexní podlahové služby

Vinylové podlahy – z dílců

Vinylová podlaha je vícevrstvá podlahová krytina, která je velmi praktická a jednoduchá na montáž. Nabízí se dva způsoby pokládky. První varianta je lepení přímo k podkladu o síle 2 až 3 milimetry. Druhý typ se pokládá za pomoci technologie Click, kdy je po obvodu lamely Click spoj.

Vinylové podlahy – v rolích

Vinylová podlaha je vícevrstvá podlahová krytina, která je velmi praktická a jednoduchá na montáž. Typ v rolích je ideální do velkých místností. Vinylovou podlahu v rolích celoplošně lepíme. Volná pokládka je vhodná spíše do menších prostor.

Koberce

Nabídka bytových koberců v podlahovém centru Brouk uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Velké množství kusů máme skladem, další pro vás rádi objednáme. Podle požadavků koberec uřízneme a upravíme. Můžete využít také službu dovozu, vynesení a odborné pokládky u vás doma. 

Spolupracujeme s předním evropským výrobcem Tilea®. Objektový koberec je perfektní volba, pokud potřebujete kousek, který odolá vysoké zátěži. Hodí se do kanceláře, restaurace i hotelu. Kobercové čtverce jsou současným trendem, který je velmi praktický. Na spodní straně je speciální podložka, která zaručuje odolnost, pružnost a rozměrovou stálost. 

Chcete mít stylovou domácnost? Kusové koberce zútulní každou místnost. Najdete u nás exkluzivní i klasické kolekce Royal Hali a Pierre Cardin. Vybírejte z více než 500 kusů.

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátová podlaha se hodí do komerčního i soukromého interiéru. Výhodou je vysoká odolnost a výdrž při namáhání. Pokládá se plovoucím způsobem a bez problému ji můžete položit na podlahové topení. Kromě vzhledu je nutné vybírat podle třídy zátěže. Rádi vám poskytneme odborné poradenství a  zapůjčíme vzorky podlah pro vyzkoušení barevného sladění interiéru. 

Dřevěné podlahy

Z dlouhodobého hlediska se investice do dřevěné podlahy rozhodně vyplatí. Dodají vašemu domovu útulnou atmosféru a vyzařují teplo a klid. Dřevěný materiál má originální vzhled a trvalou hodnotu. Poskytujeme kvalifikovanou montáž lepením i za pomoci Clicku. Můžete si od nás zapůjčit vzorky podlah a vyzkoušet si barevné sladění ve vašem interiéru.

Přírodní Linoleum / MARMOLEUM

Ekologické podlahy jsou vyrobeny bez obsahu PVC, chloru a změkčovadel. Prodáváme organickou podlahu Wineo Purline z přírodních a recyklovaných materiálů. Perfektně se hodí do soukromých i veřejných interiérů s vyššími hygienickými požadavky. Kromě dílců určeným k pokládce nabízíme také konstrukci se zámkovým spojem.

Interiérové dveře

Výběr dveří je jeden z nejdůležitějších rozhodnutí při vybavování domu, bytu či firmy. Manipulujeme s nimi na denní bázi, proto se vyplatí zvolit kvalitní materiál a design, který se nám jen tak neokouká. Při výběru dveří musíte brát v úvahu několik aspektů a rozhodnout se dostatečně brzy v průběhu stavby nebo rekonstrukce. Jen tak si budete moci zvolit dveře, které vydrží každodenní nápor desítky let, nebudou překážet a nezaberou více místa, než je potřeba.
V naší vzorkovně najdete desítky dveří různých materiálů, barev a designů. 

Příslušenství k podlahám

Nabízíme vše, co k podlaze patří. Samozřejmostí je nabídka doplňkového materiálu k podlahovým krytinám – obvodové a přechodové lišty, stavební chemie a lepidla. 

Aby podlaha zůstala dlouho krásnáčistá, je nutné jí věnovat dostatečnou péči. Neváhejte si u nás pořídit ošetřující a úklidové prostředky. Rádi vám na prodejně poradíme, které vybrat k vašemu typu podlahy.

Potřebujete novou podlahu?

Podlahová krytina změní atmosféru celého prostoru, proto bychom ji měli vybírat obezřetně. Jde o investici na delší časové období a design by nás neměl snadno omrzet. Z velkého výběrupodlahovém centru Brouk snadno vyberete podlahu, která splní všechna vaše očekávání.

Zavolejte nám

Pokládka 1m² za 1,-Kč

Akce platí pro zakázky zaplacené od 15.2. 2024 do 31.3. 2024.
Realizace zakázky musí proběhnout do 31.8. 2024.

Podmínky akce:

Platí pro materiály zakoupené na prodejně BROUK centrum s.r.o.

Bližší informace o podmínkách akce vám sdělí obsluha prodejny.
Změna podmínek akce a délky jejího trvání vyhrazena prodejcem.