kobercové čtverce

Spolupráce s TILEA® , předním evropským výrobcem zátěžových koberců, Vám přinášíme nové možnosti jak zajímavě řešit interiér Vaši kanceláře, restaurace či hotelu. Kobercové čtverce patří k současným praktickým hitům, které se výborně osvědčují v praxi. Vzhledem k jejich variabilitě, praktičnosti a vysoké odolnosti se jejich používání stále rozšiřuje. Speciální podložka na spodní straně kobercového čtverce zajišťuje výbornou pružnost, rozměrovou stálost a tím tvoří podkladový systém, který vyhovuje i nejnáročnějším požadavkům často kladeným na koberec. Hodí se proto i do nejzatíženějších částí objektů jako jsou hotely, restaurace, chodby atd.

Kobercové dlaždice TILEA® 

Kobercové dlaždice TILEA® patří kvalitativně mezi evropskou špičku. Při výrobě nepoužíváme žádné levné náhrady z Asie, každý komponent naší mnohovrstvé dlaždice je vyroben v Evropské unii: podklady Colback®, sklokeramické mřížky, speciální bitumenová směs a samozřejmě prvotřídní belgické koberce, vyráběné pouze ze 100% polyamidu barveného ve směsi.

S dlaždicemi TILEA® se velmi dobře pracuje – lehce se precizně řežou a při řezání se nelámou.

Samozřejmě, jako česká firma dovedeme reagovat na poptávku našich zákazníků velmi rychle. Stejně flexibilní jsme v poprodejním servisu.

Naše kolekce jsou postaveny na požadavcích trhu – prodáváme dobrou kvalitu za velmi příznivou cenu. Žádná kolekce nemá nižší hmotnost vlákna než 550g/m2.

Široký výběr základních barev umožňuje použití dlaždic TILEA® v téměř každém komerčním projektu.

DEKORY KOLEKCE METROPOLISDEKORY KOLEKCE ATRIUM