DŘEVĚNÉ PODLAHY plovoucí i lepené, PRODEJ A POKLÁDKA

Dřevěné podlahy Kährs, Baltic Wood

Dřevěné podlahy jsou investicí, která se Vám z dlouhodobého hlediska určitě vyplatí. Díky přirozenému vzhledu, který podlahy ze dřeva bezpochyby mají, se budete doma cítit příjemně a útulně. Dřevo jako materiál Vám nabídne spoustu tvarových variací a barevně laděných tónů, takže si můžete být jisti, že vaše dřevěná podlaha bude jedinečná. Dřevo je natolik přirozený materiál, že si můžete být jisti, že se bude vaše dřevěná podlaha hodit takřka do každého prostoru.

Dřevěné podlahy jsou pro Vaši maximální představu vyvzorovány v ploše. K didspozici máte i vzorky podlah k zapůjčení a vyzkoušení si barevného sladění v interiéru. Samozřejmostí je odborné poradenství a kvalifikovaná montáž podlah pro splnění všech záručních podmínek. 

Dřevěné podlahy Vám nabízí především:
- přírodní materiál s oroginálním vzhledem podlahy
- příjemná, teplá a antistatická podlaha 
- spoje pomocí kliku i lepené podlahy
- masivní i vícevrstvné podlahy
- podlahy vhodné na podlahové topení
- možnost renovace broušením, lakováním a olejováním

Přijďte nás navštívit, přijďte se inspirovat, zodpovíme Vám veškeré otázky, pokud budete chtít poradíme.

NAHORUNávod na pokládku Pdf

Partneři

logo Kährs logo Floor Forever logo 1 Floor logo Baltic Wood

LAMINÁTOVÉ plovoucí PODLAHY

Laminátové plovoucí podlahy

Podlaha tvoří základ každého bytového i komerčního interiéru. Proto je v naší vzorkovně pro Vás vystaveno nepřeberné množství barev, stylů a povrchových úprav, mezi nimiž se vždy najde ta pravá podlaha pro každého.
Mimo vzhledu podlahy je důležité vybrat i vhodnou třídu zátěže pro daný interiér, tak aby podlaha sloužila po dlouhou dobu ve své plné kráse.

Laminátové podlahy jsou pro Vaši maximální představu vystaveny v těch nejlepších expozicích prestižních výrobců v maximální ploše. K dispozici máte i vzorky podlah k zapůjčení a vyzkoušení si barevného sladění v interiéru. Samozřejmostí je odborné poradenství a kvalifikovaná montáž podlah pro splnění všech záručních podmínek. 

Laminátové podlahy Vám nabízí především:
- obrovské množství provedení a barevných variací
- vysokou odolnost a životnost v bytovém i komerčním prostoru
- pevné a odolné spoje pomocí kliku
- rychlý a jednoduchý úklid
- podlahy vhodné na podlahové topení
- skvělou cenovou dostupnost ve všech cenových kategoriích

Přijďte nás navštívit, přijďte se inspirovat, zodpovíme Vám veškeré otázky, pokud budete chtít poradíme.

NAHORU

Partneři

logo Quick Step logo Floor Forever logo Balterio logo Witex

vinylové podlahy PRODEJ A POKLÁDKA

Vinylové podlahy

Přijďte nás navštívit, přijďte se inspirovat, zodpovíme Vám veškeré otázky, pokud budete chtít poradíme.

Získáte maximum:
- výhodné ceny 
- na pohled jiné podlahy co nevypadají jako plast
- neuvěřitelný vzhled a povrch
- více jak 120 dekorů

Co je vlastně vinylová podlaha? 
Vinylové podlahy jsou vícevrstvé podlahové krytiny, které spojují nejnovější výrobní technologie, design a uživatelský komfort. Je to vlastně tvrzené PVC ve v různých formátech různých rozměrů, nejčastěji tvaru prken nebo dlaždic. Nabízí se dvě možnosti montáže. Jsou varianty, které se lepí přímo k podkladu o síle převážně 2 a 3mm a varianty silnější, kde je po obvodu lamely klik spoj.

Největší výhody vinylové podlahy: 
- neomezené množství dekorů a designů
- vysoká odolnost i v komerčních prostorách
- poměrně jednoduchá montáž
- ideální na podlahové topení
- teplá a příjemná na dotek
- snadná údržba

ekologické podlahy vineo

Purline

Trend zdravého bydlení přináší elastické podlahy bez obsahu PVC, chloru a změkčovadel. Pod značkou Wineo PURLINE představujeme organickou podlahu, vyrobenou z přírodních a recyklovatelných surovin, zcela bez emisí a zápachu. Povrch má antibakteriální, antistatický a kromě fyzické zátěže (vysoká odolnost vůči poničení, poškrábání, nárazům) zvládne i působení chemikálií. Významným kritériem při výběru podlahy je nenáročnost údržby, ani zde vás tyto produkty nezklamou. Odolávají nečistotám a jsou tudíž velmi snadno udržovatelné, nevyžadují použití speciálních přípravků. Při vytírání postačí čistá voda, což výrazně snižuje náklady na údržbu krytiny v jejím dlouhém životním cyklu. Materiál nezatěžuje životní prostředí a lze ho bez obav likvidovat s běžným odpadem. Barvy zůstávají stálé i při vystavení krytiny slunečnímu záření. Je perfektní pro pokládku v bytových i veřejných prostorách se zvýšenými hygienickými požadavky, například ve zdravotnických zařízeních, školách a školkách, lázeňských zařízeních, fitness centrech, restauracích a hotelích. Kromě dílců určených k pokládce lepením výrobce nově nabízí také konstrukci se zámkovým spojem.

NAHORU

Partneři

logo Earthwerks logo Floor Forever logo Wineo