pvc podlahy, PRODEJ A POKLÁDKA

PVC podlahy

PVC je podlahová krytina, která svými kvalitativními, estetickými a užitnými hodnotami splňuje všechny požadavky na moderní podlahu. Je velmi praktická, snadno se udržuje a vyznačuje se vysokou odolností proti opotřebení. Nabízí nepřeberné množství dekorů barev a povrchových úprav vhodných jak do bytů tak i komerčních prostor.

Na prodejně Brouk je velký výběr, více jak 100 rolí PVC v dekorech dřeva, dlažeb, korků, textur atd. PVC je v nabídce i v různých sílách a šířích, 1.5m, 2.0m, 3 a 4m. O správném výběru PVC obvzláště do komerčních prostor rozhodně doporučejeme poradit se s odborným prodejcem. abídce jso

VYUŽIJTE NABÍZENÝCH SLUŽEB:
- vámi vybrané PVC uřízneme i na Vámi zadanou míru
- vyberte si z velkého množství lišt a příslušenství včetně lepidel
- zajišťujeme rozvozy PVC až před Vaše bydliště
- na přání Vám naši zaměstananci PVC odborně položí přmo na místě
- disponujeme půjčovnou strojů na čištění PVC včetně chemie
 
abídce jso

Chcete aby Vaše podlaha z PVC vypadala a vydržela?
Základním předpokladem pro dlouhou životnost i krásný vzhled je volba vhodného materiálu  a správně provedená pokládka na připravený podklad. Za podmínek, že je podklad hladký, stabilní a rovný budete mít s Vaší podlahy opravdovou radost. 

Na jaká fakta je dobré brát při výběru PVC ohled:
Gramáž materiálu - hmotnost materiálu / m2. Silné materiály nemusí být vždy kvalitní, často jsou měkké, rychle se vyšlapou, vlní se při pokládce a při manipulaci např. s nábytkem je můžete snadno roztrhnout.

PVC pěna (spodní vrstva) – kvalitní pěna zaručuje příjemný došlap, tepelně izolační vlastnosti a neméně důležitý paměťový efekt.

Celková síla materiálu – silnější PVC zvyšuje komfort při chůzi a tepelně izolační vlastnosti. Ideální síla PVC do domácnosti je 3 mm.

Síla nášlapné vrstvy – nášlapná vrstva tvoří vrchní část PVC. Je to ta část podlahy, kterou cítíme, vidíme a denně používáme. Pro byty doporučujeme nášlapnou vrstvu s minimální tloušťkou 0,15 mm. Do komerčního provozu, jež jsou prostory, kde se chodí v běžné obuvi jako kanceláře, prodejny, úřady atd. je ideální PVC s nášlapnou vrstvou vyšší jak 0,7 mm.

Povrch – dotváří konečný vzhled podlahoviny. Struktura doplňuje vzhled podlahoviny, tak aby se co nejvíce podobal skutečnému např. přírodnímu materiálu jako je dřevo nebo kámen. Struktury mohou být lesklé i matné, hrubé či jemné. Povrch hraje v některých případech i důležitou roli, např. protiskluzný.Chůze po něm je příjemná a bezpečná, povrch se dobře udržuje a není na něm vidět tolik nečistot a stopy od bosých nohou.

PUR vrstva – tato poslední ochranná vrstva nanesená na nášlapné vrstvě či na protiskluzu zajišťuje snadnou údržbu. Polyuretan po rozlití na povrch dokonale uzavře veškeré mikroprasklinky, do kterých by se jinak usazovala špína. Je dokonale hladký, tudíž se do něj špína nazašlapává. Pro údržbu jsou určeny speciální přípravky. Na levné PVC podlahy se tato vrstva nenanáší.

Zátěžová třída – určuje do jakých prostor je daný materiál vhodný. Pro bytové účely je hodnocení označováno řadou 21 – 22 – 23 (lehká – střední – vysoká zátěž), pro komerční prostory řadou 31 – 32 – 33 – 34.

NAHORU

marmoleum click a linoleum, PRODEJ A POKLÁDKA

Marmoleum, Marmoleum click

Marmoleum se vyrábí ve dvou základních variantách. V rolích o šíři 200 cm a o síle 2 nebo 2,5 mm a v poslední době také v plovoucím provedení v různých rozměrech lamel. V nabídce je opravdu nepřeberné množství barevných odstínů a kombinací. S marmoleem se setkáváte v domácnostech, kancelářích, prodejnách i jiných komerčních objektech. Níže se dozvíte několik základních vlastností tohoto již řadu let oblíbeného přírodního materiálu.

Proč zákazníci milují Marmoleum?

Marmoleum je vyrobeno z přírodních surovin. Základními surovinami pro výrobu marmolea jsou lněný olej, pryskyřice, korek, dřevitá moučka a barviva. Kyslík vytvrdí materiál do požadované pružnosti a pevnosti. Marmoleum nezatěžuje životní prostředí, je biologicky rozložitelné.

Marmoleum je antistatický materiál. Marmoleum má neměnné antistatické parametry, a proto brání vytváření statického náboje. Kromě toho vykazuje Marmoleum velmi příznivé hodnoty elektrického odporu.

Marmoleum je hygienické. Z linolea se snadno odstraňuje prach, a proto je nejvhodnější a nejpříjemnější pro osoby s dýchacími potížemi. Marmoleum působí také na bakterie: určité mikroorganizmy, jako např. Staphylococcus Aureus, se přestávají na povrchu marmolea množit.

Marmoleum odolá hořící cigaretě. Stopy po cigaretách je možné snadno odstranit opatrným seškrábáním. Poté obnovíme povrchovou ochrannou vrstvu. Marmoleum se netaví.

Marmoleum odolává ohni Samo se nevznítí, v případě požáru nepřispívá k šíření ohně.

Marmoleum je trvanlivé. Marmoleum budete používat velmi dlouho. Je-li správně udržováno, vydrží i v nejtěžších provozních podmínkách a zachová si svůj vzhled po mnoho let. Životnost 20, 30 nebo dokonce i více let není výjimkou.

Marmoleum snáší vysoké zatížení. Pevnost získává během sušení a odolává vysokému bodovému zatížení od těžkých vozíků, nemocničních lůžek, nábytku atd., to vše v souladu s mezinárodními normami. 

Široká škála barev a dekorů je k vidění na vzorkovně. K didspozici máte i vzorky marmolea k zapůjčení a vyzkoušení si barevného sladění v interiéru. Samozřejmostí je odborné poradenství a kvalifikovaná montáž podlah pro splnění všech záručních podmínek. 
Přijďte nás navštívit, přijďte se inspirovat, zodpovíme Vám veškeré otázky, pokud budete chtít poradíme.

NAHORU

PROČ SI VYBRAT NAŠI FIRMU na provedení přípravných a podlahářských prací, montáž dveří a stavebních úprav?

PRÁCE NA KLÍČ
Vzhledem k tomu, že provádíme montáže dveří, koberců, podlah a k tomu potřebné stavební úpravy jako jsou lité podlahy, vyrovnávky atd. veškeré práce na sebe navazují a tím šetříte čas a peníze.

ZAMĚŘENÍ ZAKÁZKY
Po předchozí dohodě Vás navštívíme v místě realizace a ZDARMA provedeme potřebnou konzultaci, zaměření a prohlédneme celkovou připravenost místa.

NÁVRH TECHNICKÉHO ŘEŠENÍ
Jakmile se provede zaměření, navrhneme nebo doporučíme technické řešení realizace tak, aby se sladila Vaše představa s technickými možnostmi.

CENOVÁ NABÍDKA
Po celou dobu jednáte s jedním specialistou. Technik, který s Vámi konzultoval technické možnosti a jejich řešení, Vám zhotoví cenovou nabídku, za kterou si stojí a nenavyšuje ji o další položky.

JISTOTA PROVEDENÍ
Zaručíme Vám jistotu kvalitně odvedené prací jak v přípravě tak i samotné montáži nebo pokládce. Pracejeme s profesionálním vybavením za dodržení nejnovějších trendů technických postupů.

ZÁRUKA NA ZHOTOVENÉ DÍLO
Veškeré práce provádějí proškolení a zkušení pracovníci. Už jen tímto faktem splňujete tu nejdůležitější záruční podmínku, jak pro vykonanou pokládku či montáž, ale i na výrobky.